Podaj swój adres e-mail, by dostawać jako pierwszy informacje o najlepszych promocjach !
Z nieba do nieba - S. M. Kozak, Z. W. Kowalewski
Niniejszą pozycją pragnę zapoczątkować cykl opowieści o polskich pilotach i konstruktorach lotniczych, rozsianych po całym świecie, w większości już nieżyjących, zapomnianych lub zamilczanych. Seria, objęta patronatem medialnym Gazety Internetowej KWORUM, będzie nosiła tytuł „Polskie Skrzydła”, a do niektórych książek dołączymy film dokumentalny zawierający unikalne, najczęściej archiwalne już zdjęcia świadczące, wbrew kłamstwom zaprzańców i wrogów naszego Narodu, o chwale i wielkości polskiego lotnictwa. Tak nam dopomóż Bóg!
Katastrofa smoleńska. Ostatnie sekundy lotu - G. Szuladziński
Grzegorz Szuladziński
Katastrofa smoleńska. Ostatnie sekundy lotu
Tak konkretnie jeszcze nikt o katastrofie smoleńskiej nie pisał.
Autor jest inżynierem specjalizującym się w konstrukcjach lotniczych oraz w skutkach działania wybuchów na różne obiekty. Badania nad katastrofą smoleńską rozpoczął w 2012 roku. Ta książka jest wynikiem jego badań.
Autor nie ma wątpliwości, co było przyczyną katastrofy.
Zastanawia go tylko, czemu nikt z polityków nie chce powiedzieć prawdy.
Druga twarz Hitlera - A. Lipiński
KSIĄŻKA, KTÓRA W NIEMCZECH WZBUDZIŁA OGROMNE ZAINTERESOWANIE!
Dlaczego Blitzkrieg przeraził światową finansjerę?
Czy niemiecki Führer był wodzem, czy marionetką?
Dlaczego Westerplatte było takie ważne?
Jaka była rola masonerii podczas II wojny światowej?
A jeśli Hitler zginął w Wilczym Szańcu? Ktoś w takim razie zajął jego miejsce i ktoś zdecydował, że fikcja będzie kontynuowana. Brzmi nieprawdopodobnie? A może właśnie takie postawienie sprawy wyjaśni jak funkcjonowała III Rzesza i kim byli jej faktyczni mocodawcy.
Ponad 80 lat po wojnie autor bez emocji przygląda się faktom, uzbrojony we współczesną wiedzę oraz informacje, które przechowały się w jego rodzinie i stanowiły ściśle skrywaną tajemnice.
Żydzi, Polacy, czy po prostu ludzie...18 lat później - E. Kurek
Ewa Kurek
Żydzi, Polacy, czy po prostu ludzie... 18 lat później
Dużej odwagi wymaga dzisiaj próba sięgnięcia do suchego i pozbawionego emocji opisu wzajemnych relacji pomiędzy Polakami i Żydami. Autorka pokazuje wzajemne miłości i niechęci bez kokieterii, nie boi się trudnych rozmów. W książce są relacje o Polakach dobrych i złych, ale też o dobrych i złych Żydach. (Aleksander Rozenfeld "Kurier Lubelski")