

Podaj swój adres e-mail, by dostawać jako pierwszy informacje o najlepszych promocjach !


Producent
-
3DOM (1)
-
Biały Kruk (1)
-
Bollinari Publishing House (5)
-
Capital S.C (4)
-
CLIO (1)
-
Fundacja im. Felixa hr. Sobańskiego (1)
-
HOLOGRAM (1)
-
Prohibita (5)
-
Replika (1)
-
Sfinks (1)
-
SGK (3)
-
W promieniach (2)
-
Wydawnictwo Antyk Marcin Dybowski (2)
-
Wydawnictwo RM (10)
-
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu (7)
-
Wydawnictwo Wektory (9)
Promocja
Radosław Patlewicz - Ostatni gasi światło

Ostatni gasi światło – powieść będąca błyskotliwą analizą współczesnych tendencji liberalnych w oparciu o znane z historii mechanizmy rozwoju dziejów, kreuje scenariusz możliwych wydarzeń.
Jak będzie wyglądała Polska za dziesięć lat, jeśli nadal rządzić nią będą ludzie pokroju Nikodema Dyzmy, karierowicze, nieudacznicy, polityczni i ekonomiczni idioci, często utrzymywani przez wywiady obcych państw? Do czego może doprowadzić zalew imigrantami oraz spolegliwość wobec urojonych, żydowskich roszczeń finansowych? Czy Polska stanie się własnością tej nacji? Jakie skutki rodzić będzie niczym nieskrępowana realizacja postulatów marksizmu kulturowego i ideologii gender? Czy zniewolenie umysłów przez tolerancjonizm nie zrodzi nowego totalitaryzmu?
100 sposobów oddawania czci Najświętszemu Sakramentowi

Ks. Stanisław Solski
100 Sposobów oddawania czci Najświętszemu Sakramentowi
Czy można wyobrazić sobie coś ważniejszego niż okazywanie czci Panu Bogu, który jest realnie obecny w Najświętszym Sakramencie?
Afera grypowa

Artur Dmochowski
Afera grypowa. Szczepionki, pieniądze i kłamstwa
Odsłaniamy kulisy największej i najmniej znanej afery III RP: Co wydarzyło się naprawdę podczas niedawnej epidemii grypy? Szokujące dane i nieznane dokumenty, które pokazują prawdziwą liczbę ofiar.
Andrzej Witkowski Ścieżki Grozy tom I

Andrzej Witkowski
Ścieżki grozy tom 1
Co widać i czego nie widać

Frederic Bastiat
Co widać i czego nie widać
"Co widać i czego nie widać" to krótka opowieść o tym, co najważniejsze w ekonomii. Okazuje się, że nie trzeba czytać opasłych podręczników, aby zrozumieć istotę procesu gospodarowania i jego konsekwencji.
Czas niewolników

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji
Kiedy przeciętny człowiek mający przeciętną pracę pragnie zdobyć własny kąt, aby ustabilizować się i założyć rodzinę, nie ma innego wyjścia, jak tylko wziąć bankowy kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat. Tak dzieje się w Polsce i w innych krajach Zachodu. W rezultacie współczesne społeczeństwa faktycznie składają się w przeważającej mierze z bankowych niewolników, którzy zmuszeni są pracować i oddawać dużą część swoich zarobków bankom w zamian za dach nad głową, który owe banki im skredytowały.
Horror licealny - powieść młodzieżowa

Horror licealny” Piotra Zaremby to książka korzystająca z najlepszych wzorców zarówno kryminału jak i literatury grozy. Akcja dzieje się w środowisku warszawskiej młodzieży, nie do końca typowej, bo mowa o uczniach katolickiej szkoły średniej.
Mamy motyw brutalnej zemsty dokonywanej przez dziewczynę na swoich kolegach. Padają pytania. Czy łatwo z ofiary stać się sprawcą? I jak została rozkręcona spirala zdarzeń? Czy powodem są tylko toksyczne relacje między ludźmi, czy także tajemnicze zdarzenia nie z tego świata? Czy okrutne doświadczenie czyni cię lepszym czy upadla? Bohaterowie przeglądają się zarówno w świecie popkultury jak i kultury wysokiej. Bawią się słowami i wątkami, które potem wywierają przerażający wpływ na ich życie.
Idiokracja

Tyle wokół nas dziś zwykłej brzydoty, tyle tej nowoczesnej głupoty, tyle bylejakości, braku roztropności, tak wielu ignorantów uchodzących za autorytety, tylu uczonych głupców zaklinających rzeczywistość, tyle tego wszystkiego, że współczesny świat znalazł się dziś w nie byle jakim zamęcie i na gigantycznym duchowym, moralnym oraz intelektualnym zakręcie. Dzisiaj to właśnie głupota, a nie mądrość i roztropność triumfuje, głupota, która rozpycha się łokciami na dziejowej, nie tylko politycznej czy medialnej, scenie. Ludzie łudzą się, że żyjemy w demokracji, ale tak naprawdę jesteśmy świadkami idiokracji, czyli rządów głupoty. „Idiokracja” jest bezlitosną analizą stanu obecnego.
Jak się dobrze spowiadać?

Ks. Piotr Skarga
Jak się dobrze spowiadać?
Wśród książek na temat sakramentu pokuty ta wyróżnia się nie tylko tym, że napisał ją ks. Piotr Skarga wielki kaznodzieja i teolog.
Kandydat

Łukasz Żygadło
Kandydat
Polityka to nie jest zabawa dla grzecznych i zdolnych chłopców. Wciąga jak nałóg - podstępnie i nieubłaganie. Kiedy się orientujesz, jak daleko zabrnąłeś w dziwne powiązania i niejasne machinacje, może być za późno. Przestajesz walczyć z układem, stajesz się jego częścią.
Kaplica grobowa Łubieńskich i Sobańskich - album

Album „Kaplica grobowa Łubieńskich i Sobańskich na cmentarzu w Wiskitkach” to historia mauzoleum dwóch wielkich rodów związanych z Mazowszem. Publikacja opisuje historię budowli, biogramy ponad siedemdziesięciu pochowanych tam osób oraz dokumentuje gruntowną konserwację kaplicy przeprowadzoną przez Michała Sobańskiego, prezesa Fundacji im. Feliksa hr. Sobańskiego. Album zawiera blisko sześćset unikalnych ilustracji.
Katolicki program działania

Michał Krajski
Katolicki program działania
Często słyszy się pytania o to, co katolik powinien robić w dzisiejszych czasach, jak żyć, kogo słuchać. Można na nie odpowiedzieć tylko w jeden sposób, który był aktualny dwa tysiące lat temu, trzysta lat temu i jest aktualny dzisiaj: ma poznawać wolę Bożą i według niej żyć.
Kieszonkowa historia: Czołgi. Stulecie broni pancernej

Oscar E. Gilbert, Romain Cansière
Kieszonkowa historia: Czołgi. Stulecie broni pancernej
Przebieg rozwoju czołgu
Dziś czołgi to synonim nowoczesnej armii – pozornie niezniszczalny, zaawansowany pod względem technologicznym system uzbrojenia. Jak jednak przebiegał rozwój czołgu i jak czołgi wpłynęły na sposób prowadzenia konfliktów zbrojnych od chwili, gdy pierwsze z nich wtoczyły się ociężale na pole bitewne w 1916 roku?
Kieszonkowa historia: Gladiatorzy. Krew i igrzyska

Mike C. Bishop
Kieszonkowa historia: Gladiatorzy. Krew i igrzyska
Jak walczyli? Jak zmieniały się ich uzbrojenie i techniki walki? Kim byli?
Gladiatorzy to jedne z najlepiej zapamiętanych i najbardziej rozpoznawalnych postaci starożytnego Rzymu. Choć ich życie było krótkie i pełne okrucieństwa, często podziwiano ich za odwagę, wytrzymałość i gotowość do poświęcenia życia.
Kieszonkowa historia: Rycerze. Honor i przemoc

Rosie Serdiville, John Sadler
Kieszonkowa historia: Rycerze. Honor i przemoc
Rozkwit i schyłek epoki średniowiecznych rycerzy
Rycerzy – wojowników konnych –– zaczęto łączyć z pojęciem rycerskości, gdy zostało ono spopularyzowane przez średniowieczną literaturę. Oczekiwano od nich, że będą walczyć odważnie i honorowo oraz pozostaną lojalni wobec swego pana – w razie konieczności – aż do śmierci.
Kieszonkowa historia: Wikingowie. Najeźdźcy z morza

Kim Hjardar
Kieszonkowa historia: Wikingowie. Najeźdźcy z morza
Od IX do XI wieku wikingowie dotarli do prawie wszystkich wybrzeży zachodniego świata. Stosując nowe techniki żeglarskie i zaskakujące strategie, uderzali znienacka, atakowali znacznymi siłami, a następnie wycofywali się ze zrabowanymi dobrami i jeńcami.
Klątwa generała Denikina

Jan Engelgard
Klątwa generała Denikina
Kto uratował władzę sowiecką przed zagładą?
„Przestańmy utożsamiać bolszewizm z rosyjskością, zgódźmy się, że komunizm był wrogiem każdego narodu, w pierwszej kolejności samych Rosjan. Książka Jana Engelgarda pomoże nam to zrozumieć.